divosan

Divosan QC VT50

divosan

DİVOSAN QC VT50

Antifungal – Bakterisid

Aktif  Madde:Didecyldimethylammonium Chloride. 100 g/L – CAS No:7173-51-5

 

Tarım & Gıda  endüstrisinde gıda güvenliği, tarladan sofraya tüm zincirde üreticiler ve tüketiciler için en önemli kalite parametresi haline gelmiştir. Kaliteli ve güvenli gıda üretebilmek için kullanılan hammadde ve üretim teknolojilerinin yanı sıra, doğru hijyen ve sanitasyon uygulamaları da risklerin minimize edilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Diversey’in Tarım ve Gıda Grubu, dünyada olduğu gibi ülkemizde de “uluslararası tecrübe, ulusal özen” felsefesiyle tarım sektörüne hizmet vermektedir.

 

Divosan QC, amonyum birleşikleri (QAC) bazlı genel amaçlı dezenfektandır. Gram-pozitif ve Gram-negatif bakteri ve mayalar gibi mikroorganizmalara karşı mükemmel dezenfektan aktivitesi sağlar.

Divosan QC, bütün açık alan temizlik proseslerinde kullanım için önerilir. Yüzeyler temizlenip durulandıktan sonra uygulanmalıdır. Zeminin, duvarların, kapların ve diğer hazırlık ekipmanlarının dezenfeksiyonunda kullanılabilir. Kırmızı et ve tavuk prosesleri, hazır gıdalar, süt ve süt ürünleri, alkolsüz içecek fabrikaları ve her türlü gıda üretim tesislerinde kullanımı uygundur.

Divosan Qc, elle temizlik, bastırma, sprey metotları uygulamalarına ve foggingle (sisleme) kullanım için uygundur.

Ürün Avantajları

  1. Etkin genel amaçlı dezenfektandır.
  2. Gıda endüstrisinde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.
  3. Korezif değildir Leke bırakmaz, gıda temas yüzeylerinde kullanılabilir.
  4. Yumuşak ve sert sularda etkindir.
  5. Oksitleyici değildir.
  6. Patlayıcı değildir.